W tym miejscu poznasz korzystną ofertę kuchni na wymiar.

Kuchnie na indywidualne zamówienie oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma swoje wady i atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, jakie można bez trudności zamontować w dowolnym miejscu. Są one świetne dla osób, jakie potrzebują ekspresowo i bez trudności umeblować własną kuchnię. Są jednak przeważnie mniej elastyczne niż kuchnie na indywidualne zlecenie i są w stanie mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niepospolite wnętrze oraz konkretne oczekiwania użytkowników w znacznym stopniu ograniczają zalety kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na indywidualne zlecenie to profesjonalna usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zamówienie może być właściwym rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, kształcie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest również dobrym rozwiązaniem, jeżeli pragnie się uzyskać fenomenalny i niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia i perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeżeli szukasz praktycznych, eleganckich oraz współczesnych mebli kuchennych na zamówienie na terenie Krakowa lub też okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Nasz adres:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]