Więcej o cateringu na imprezy w Krakowie.

Lato obfituje w niezmiernie modne ostatnio pikniki firmowe oraz eventy w plenerze, ale tak naprawdę co rusz w różnych miejscowościach kraju mają miejsce sympozja, bankiety albo benefisy. Takie imprezy muszą mieć należytą oprawę, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering imprezowy – nieodzowny na istotnych wydarzeniach

Zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie wyprawisz piknik lub masz zarezerwowaną salę na imprezę? Wspaniale!! Teraz warto zatroszczyć się o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do pysznych gorących dań, trunków oraz przekąsek. Pamiętaj, że w czasie istotnych gal w złym tonie jest postawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku i myśleć, iż goście obsłużą się samodzielnie. Istotna jest cała oprawa – właściwy układ stolików, eleganckie ozdoby, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu niewątpliwie docenią też, jeśli dania będą wyglądać na talerzu niczym w uznanych restauracjach, a potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Wskazówki odnośnie menu i nie tylko – zalety cateringu imprezowego

Atutem zamówienia usługi cateringu imprezowego jest bez wątpienia to, że wynajęta ekipa nie tylko przygotuje przepyszne dania, ale też szczegółowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną dostarczone w umówione miejsce, ekipa firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoliki, a potem profesjonalni kelnerzy obsłużą obecnych podczas bankietu. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, by przyjrzeć się z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia doradzi ona, które przekąski, napoje i potrawy świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]