Skieruj się tutaj, jeżeli interesuje Cię korzystna oferta sali weselnej w Małopolsce.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zdecydują się na wyprawienie przyjęcia dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie najlepszej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten ważny dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – liczy się jego pojemność i dystans od kościoła

Poszukując lokalu na wesele narzeczeni musi rozważyć kilka ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, by być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Poza tym narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego będzie łatwa. Jeżeli na uroczystość poproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, warto szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli dekoracja stołów, wybranie menu i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na ponad stu gości

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie ślubne w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić ponad stu osób. Przyjęcie może zostać wyprawione również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez problemu nawet 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Przejazd gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zatem dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]