Opróżnianie piwnic Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

W większości domów znajduje się strych oraz piwnica. Najczęściej miejsca te służą nam jako składziki na przeróżne starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie używamy, wrzucamy czy to na strych, czy do piwnicy. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam niezbędna? Wtedy najrozsądniej jest zdecydować się na pomoc profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma opróżnianie piwnic i strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co usunie firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi cieszące się coraz większą popularnością. Stawiają na nie osoby, które z rozmaitych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Profesjonalna firma może usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkie przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale także meble czy popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miejscowościach, to doskonały wybór, jeżeli w piwnicy bądź na strychu przechowujemy nieprzydatne już kanapy, fotele, szafy bądź meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest nie lada wyzwaniem. Należy wiedzieć, że najczęściej na terenie małych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie dwa razy w ciągu roku, ponieważ zakłady gospodarujące odpadami nie wykonują wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic oraz strychów są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie odpowiedniego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy firmy zadbają o to, by w czasie prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Nasz adres:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]