Nie czekaj! Sprawdź aktualną ofertę lokalu na urodziny w dobrej cenie.

Często w przypadku imienin, niektórych rocznic bądź urodzin nie urządzamy przyjęć z krewnymi i przyjaciółmi, nie uważając, że jest to ważne. Lecz są takie kluczowe życiowe chwile, których odpowiednie świętowanie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest zdecydowanie ukończenie 18 roku życia, czyli “osiemnastka”.

Urządzać imprezę w mieszkaniu czy wynająć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem 18 urodzin wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa oddawać głos w wyborach, nabywać i pić alkohol, może założyć firmę oraz ubiegać się o posady urzędnicze. Jednak kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność zorganizowania ogromnej imprezy ze znajomymi. Można ponownie urządzić “domówkę”, ale czy zabawa w domu będzie się bardzo odróżniać od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszą drogą jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Częstokroć grupa znajomych postanawia urządzić razem imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, ale równocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych kosztów. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących obszerną salę taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni pyszne dania imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie w plenerze? Wynajmij salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i urządzić zabawę z grillem.

O czym jeszcze trzeba pamiętać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Nie ukrywajmy zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają alkohol. Powinno się z tego powodu koniecznie zadbać o to, żeby niepełnoletni, a takich może nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Właściwy wygląd sali również jest niezwykle ważny, żeby zaproszeni kompletnie wczuli się w klimat zabawy. Zalecamy więc zdecydować się na salę na urodziny, która zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni według podanych wskazówek, jak również optymalnie rozstawi stoliki z przekąskami i napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie rewelacyjnie sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “jeden kęs”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostosuje kartę dań nie tylko do charakteru zabawy, ale także do budżetu oraz finansów klienta.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]