Projekty mieszkań Kraków. Dowiedz się, kto je wykonuje.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje również wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]