Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków. Zajrzyj w to miejsce.

Oblicze nagrobków naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – także, jeśli groby położone są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się natomiast, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Dlaczego warto postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo spotkać także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek oraz pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie musimy opłacić specjalistom czuwającym nad grobami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Jeśli jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty zależne są także od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]