Wszystko o parkingu Balice Kraków odszukasz na https://pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]