Jeśli interesuje Cię aktualna oferta przyjęcia komunijnego, wejdź na palacradziwillow.pl.

Impreza komunijna jest dla pociechy tak samo oczekiwanym zdarzeniem, co sama ceremonia przyjęcia sakramentu. Nie powinno to zdumiewać, ponieważ to na ogół pierwsza naprawdę duża impreza dla rodziny, na której dziecko jest świadome, że wszystko skupione jest wyłącznie na nim. Tym samym rodzice pragną, żeby ten dzień pozostał na lata w jego pamięci.

Wynająć salę na komunię czy zorganizować imprezę w mieszkaniu?

Jeszcze przed rozsyłaniem zaproszeń na sakrament rodzice muszą się zdecydować czy ugoszczą gości w swoim mieszkaniu czy niezbędne będzie zarezerwowanie sali. Impreza dla zaproszonych w domu jest z reguły opcją wtedy, jeśli organizujemy uroczysty obiad tylko dla bardzo bliskiej kilkunastoosobowej rodziny, jednak to już nieczęste sytuacje. Przyjęcia komunijne przekształciły się w ostatnich latach w huczne eventy rodzinne, w których bierze udział niekiedy prawie setka gości, stąd też na ogół odbywają się w restauracjach i salach weselnych. Jeśli planujemy zarezerwować najładniejszy lokal, zalecamy wyruszyć na poszukiwania sali, jak tylko zostanie wyznaczony dzień komunii. W okresie komunijnym dużą trudnością może być także zatrudnienie dobrego dostawcy cateringu, w związku z tym trzeba wybrać taki lokal na organizację przyjęcia, który współpracuje z własnym, doświadczoną firmą cateringową, specjalizującą się w opracowaniu menu na komunię. Niezbędne jest także to, żeby lokal na komunię zlokalizowany był tak, aby przejazd wszystkich uczestników przyjęcia z kościoła był komfortowy i szybki.

Organizacja komunii – skorzystaj z usług fotografa i animatora

Nie zapomnij wynająć fotografa, który uwieczni ku pamięci ten dzień – zarówno wydarzenia w kościele, jak odbywającą się później zabawę gości. Tradycją stały się także stylizowane sesje zdjęciowe dziecka w szacie komunijnej oraz jego wspólne zdjęcia z chrzestnymi i rodziną. Sala na komunię powinna zatem oferować zachwycające, schludne wnętrza. Dodatkowym atutem będzie możliwość skorzystania z przylegającego ogrodu, w którym przy dobrej pogodzie można będzie urządzić sesję zdjęciową w plenerze. Sposobność skorzystania z ogrodu to też atrakcja dla kilkuletnich gości przyjęcia komunijnego – jeżeli będzie ich duża grupa, zalecamy zastanowić się nad skorzystaniem z usług animatora, który zajmie dzieci interesującymi grami.
Rzecz jasna, goście przyjęcia komunijnego przywiozą prezenty dla dziecka. Rodzice z reguły zostawiają im całkowitą dowolność z tym obszarze. Jakkolwiek nie będzie w źle odbierane, jeżeli uwzględnimy w zaproszeniu, iż nie zgadzamy się na pewne rodzaje podarunków, np. drogą biżuterię bądź zabawki militarne.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]