Poznaj ofertę parkingu przy lotnisku Kraków na pandaparking.pl.

Sposobność przybycia nawet w bardzo odległe zakątki świata, komfort oraz szybkość – to najistotniejsze atuty podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały duże uznanie. Wyjazd, którego elementem jest lot, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dostania się do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przebyć setki kilometrów. Tak dużą odległość najdogodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne zagadnienia związane z dotarciem do portu lotniczego swoim autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do lotniska dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, dlatego też w trakcie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, toteż nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca zostawić auta. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezwykle ważne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja pomocy personelu

Gdy wybierzemy usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Na dodatek kierowcy mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator albo obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]