Chcesz poznać więcej informacji o organizacji przyjęć? Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś wspomina o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to także ceremonie chrztu, komunie czy „osiemnastki”. Gdy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, na ogół nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wtedy musimy zamówić pasującą do okazji salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka lub urodziny, w której będą brać udział w większości dorośli, gościom wypada zapewnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast zabawy, w których znaczną grupę uczestników stanowią kilkulatki, a więc komunie czy chrzty, dobrze jest urządzić w lokalu, który oprócz wynajęcia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się za szybko świętowaniem i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Dania oferowane zaproszonym też muszą być dostosowane do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o apetyczne dania, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Organizacja przyjęć w pobliżu Krakowa

Wyszukanie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, jest całkiem proste, lecz rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w nieomal dworskiej atmosferze odbywają się w nim komunie, chrzciny oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu można zająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można ugościć łącznie do 130 osób. A jeśli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści blisko 300 gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce zapewnia kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia oraz ozdobienia stolików, poprzez dostarczenia dań, aż po profesjonalną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]