Tutaj poznasz korzystną ofertę przekąsek cateringowych.

Organizacja nawet ogromnego przyjęcia nie jest problemem, jeśli posiadamy wystarczająco czasu na zakupy niezbędnych napojów i produktów, jak również późniejsze samodzielne przygotowanie z nich smacznych przysmaków dla zaproszonych uczestników uroczystości. Co prawda nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie znaczy to też, iż trzeba odpuścić zamiar świętowania ważnego jubileuszu. W takim przypadku warto skorzystać z usług cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – pozwól gościom prowadzić swobodną konwersację

Catering kanapkowy, znany także jako finger food catering, to usługa kierowana głównie do firm, jednakże decydują się na nią dość często również rozmaite stowarzyszenia oraz osoby prywatne planujące gustowne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w posiłki typu finger food, innymi słowy maleńkie przekąski, które można zjeść stojąc i nie korzystając ze sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga też zastosowania talerzyka – to zakąska na “jeden kęs”. Finger food to przeważnie kanapki, roladki albo tartoletki owocowe i warzywne. Ten model cateringu rewelacyjnie sprawdza się na spotkaniach, podczas których zależy nam na zapoznaniu się wszystkich zaproszonych gości. Pozwala on na uczestniczenie w długich pogawędkach, przy czym nie ogranicza interakcji tylko do osób siedzących przy jednym stole.

Catering kanapkowy – jeden stolik dla wszystkich uczestników

Zamówienie przygotowania cateringu z przekąskami zewnętrznej firmie ma wiele atutów, które dostrzegą zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się kłopotów z rozmieszczeniem stołów oraz stresu z usadzaniem uczestników wydarzenia. Ciepłe i chłodne napoje oraz zakąski postawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy chcą. Ułatwia to organizację eventów przede wszystkim w mniejszych pomieszczeniach, gdzie rozstawienie optymalnej liczby stolików byłoby trudne. Catering bazujący na przekąskach momentalnie sprawia również, że impreza ma mniej oficjalny, bardziej wyluzowany nastrój. Trzeba podkreślić, że menu z małych przekąsek jest w większości wypadków tańsze aniżeli wyrafinowane kolacje, a zarazem zapewnia więcej opcji dopasowania ich do tendencji żywieniowych uczestników eventu. Co istotne, catering finger food nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nierzadko stanowiło największą przeszkodę przy planowaniu imprez firmowych.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]