Więcej o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, będące z reguły istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie bądź chrzciny, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to wydarzenia, na których bawi się nieraz ponad sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić jadłospisu, a potem przyrządzać i dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie może trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wynikł duży popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wyśmienity obiad, który zachwyci gości

Organizacja przyjęcia weselnego to silny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na wysyłanie zaproszeń, sporządzanie listy gości, wybór dekoracji sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zamówienia wystarczającej ilości przekąsek i napojów podawanych podczas imprezy, a co istotne – przygotowanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zgromadzą ich przy stole. na zabawie weselnej musi mieć doskonałą oprawę. Goście przecież liczą na to, że stoliki będą prawidłowo nakryte i wspaniale udekorowane, dania będą smaczne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie serwować gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kelnerów, managerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę eventów zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering na wesela – potrawy pasujące do charakteru przyjęcia

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi normami, tak w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zazwyczaj mają przygotowany uprzednio spis oferowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek dopasowanych do charakteru wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy lub zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem sam skompilować kartę dań z zaproponowanych potraw. Warto jednakże zaznaczyć, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę kontrahenta podejmują się przygotowania indywidualnych zestawów dań.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]