Więcej szczegółów o cateringu firmowym - zajrzyj w to miejsce.

Spotkanie biznesowe, szkolenie bądź konferencja – każda pokaźniejsza firma z pewnością pewnego dnia stanie przed problemem przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli na organizowanym spotkaniu może pojawić się mnóstwo osób, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa pobrudzenia dłoni – o cateringu dla firm

Konferencje i szkolenia biznesowe to eventy trwające zwykle po 6-9 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich partycypanci dostają szczegółowy harmonogram prelekcji, między którymi wskazane są zazwyczaj trzy krótkie przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie pełnego posiłku w najbliższej restauracji. Stąd konieczne jest zagwarantowanie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet wziąć na salę, w której trwa szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa pobrudzenia dłoni czy odzieży. Oferta cateringu firmowego obejmuje również użyczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – istotna część warsztatów biznesowych

Przerwy kawowe są niezmiernie potrzebne, pozwalają bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to też szansa rozmowy z innymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznej grupie spraw omawianych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans sprostać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji czy płatnych kursów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, zagryzając przyniesione z domu lub zakupione po drodze w piekarni sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc wagę szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu gości.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]