Potrzebujesz porady architekta Kraków? Kliknij tu.

Biuro architektoniczne świadczy rozległy wachlarz usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w komfortowym i ergonomicznym domu, ale też adresuje swoją ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje całościowy projekt obiektu, a następnie czynnie kontroluje rozwój prac, planuje odnowę budynku bądź proponuje aranżację już gotowych rezydencji, jak również projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz oryginalnych, nieszablonowych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle innych budynków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie komfortowy, a zarazem nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z najświeższymi trendami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co zrealizowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje to m.in. żłobki, apartamenty na wynajem, biura czy obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, a także osobistych potrzeb zamawiającego. Nasza pracownia architektoniczna może również zaplanować funkcjonalne i obszerne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]