Kliknij tutaj jeśli jesteś zainteresowany lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących aut pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu lub autobusie.

Parking długoterminowy – czemu opłaca się korzystać takiej oferty?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy także bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online bądź na telefon – błyskawicznie i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem bankowym. Innym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]