Na http://barteksitarski.pl uzyskasz fachową pomoc specjalistów z pracowni architektonicznej Kraków.

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w Twoim nowym gniazdku każdy szczegół był taki jak chcesz. Na powodzenie podjętych przez Ciebie starań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, na jaki projekt domu się zdecydujesz. Znalezienie najlepszych propozycji nie powinno jednak sprawić kłopotów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, kiedy zależy ci na terminie, możesz zdecydować się na katalogowy szkic. Które wyjście okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

W biurze architektonicznym czy projekt z katalogu?

W internecie w parę chwil dotrzesz do mnóstwa projektów domów. Są tam propozycje dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcą zyskać bardziej oryginalny dokument. Ich najważniejszą zaletą jest z pewnością cena – za najtańsze wydasz jedynie za trochę więcej, niż dwa tysiące PLN. Poza tym jest to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć projekt jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla osób, które chciałyby wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych budynków. Decydując się na podobne rozwiązanie możemy być pewni, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – zanim go wykona, projektant dowie się, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Ceny w biurze architektonicznym

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne będzie jednak dużo bardziej kosztowny niż gotowy – klienci, którzy na niego postawią muszą przygotować się na koszt około 200 zł za metr kwadratowy.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]