Jeśli chcesz zamówić stronę internetową Kraków, skieruj się na ten adres.

Wygoda stron www bierze się przede wszystkim z ich projektów. Projektując strony www musimy nie tylko pamiętać o walorach estetycznych, ale również doświadczeniu internautów – gdy nawigacja na serwisie będzie dla nich źródłem problemów, od razu wejdą na inną witrynę lub zdecydują się na usługi innej firmy. By zatem strona przyniosła nam oczekiwane korzyści, warto zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie stworzona strona? Jak zadbać, by użytkownicy nie opuścili jej zbyt szybko?

Zasady projektowania stron internetowych

Główną zasadą, jaką powinniśmy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych elementów portalu – przyciągną wtedy wzrok użytkownika oraz skłonią go do kliknięcia. Łatwo osiągnąć to możemy dzięki użyciu kontrastowych barw, pamiętając jednak o tym, by kolory równoważyły się na stronie. Ważne będzie również to, żeby najważniejsze części witryny osadzić na linii, po której porusza się uwaga internauty – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w internecie.

Powierz projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie dobrej witryny internetowej nie jest łatwe. W przypadku strony firmowej złym rozwiązaniem okaże się zatem samodzielne jej przygotowanie. By zyskać pewność, iż witryna będzie przynosić korzyści, warto powierzyć to fachowcom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]