Zajrzyj w to miejsce, aby zamówić pozycjonowanie Krakow.

Wszechobecność internetu oraz wygoda korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie teraz być zauważonym w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony www nie znaczy, iż potencjalni klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo niedużych firm, które funkcjonują jedynie na określonym obszarze lub wręcz w jednym mieście, na przykład w Krakowie czy też w Warszawie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla niewielkich przedsiębiorstw

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów albo usług stosują głównie frazy lokalne, innymi słowy obejmujących nazwę konkretnego miasta, jak np. “restauracja japońska kraków”, “hydraulik kraków” czy “sklep z odzieżą XXL kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, rezydującym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych ma wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż działania SEO zorientowane są na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi przez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz projektowaniem stron www od ponad dekady. W trakcie tego okresu dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron www i w ten sposób dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building oraz uaktualnienie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]