Na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/ dowiesz się, komu zlecić wdrożenia WooCommerce.

Pragniesz otworzyć sklep online? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, jak również jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – zalety tej wtyczki

Ze względu na to, jak dużą popularność zyskały witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, ma niemało zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z stosując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top3 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszej grupie nabywców. Dzięki użyciu dedykowanych wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom przekazanie opłaty za towary między innymi za pośrednictwem DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy sprzedaży (generowanie różnego typu statystyk) oraz podpięcia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zostaw profesjonalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zadbają o wykorzystanie jedynie sprawdzonych, niezbędnych wtyczek, ochronę sklepu przed atakami hakerskimi oraz poprawną semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują także blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych lub publikować poradniki i omówienia oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]