Aktualizowanie WordPressa - usługa dla Ciebie.

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się niezmiernie często stosowanym CMS-em. Ponieważ jest szybki oraz łatwo można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, używa się go współcześnie do projektowania sklepów internetowych i wymyślnych stron firmowych. Aczkolwiek ten CMS może być źródłem problematycznych sytuacji, z tej przyczyny ważną i pomocną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ okresowej instalacji najnowszych wersji CMS

Utrzymanie strony na najświeższej wersji WordPressa jest z pewnością głównym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nieraz jednak firmy po uruchomieniu strony zapominają o cyklicznej instalacji kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na zawirusowanie bądź ataki hakerskie. Prócz tego, mimo że WordPress jest niezwykle łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować nieprzewidzianymi problemami z właściwym działaniem strony czy sklepu. Tym samym wymagane jest, by czynność tę realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie wydziału IT, powinno się polecić aktualizację WordPressa niezależnemu rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest oferta opieki technicznej nad stroną?

Usługa opieki nad stroną to oferta adresowana zwłaszcza do klientów biznesowych, zarówno dużych jak i mniejszych firm, którzy troszczą się o poprawne oraz trwałe działanie ich strony oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest także freelancerom oraz blogerom posiadającym prywatne strony www. W podstawowym pakiecie usługi znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych i usuwanie następstw działania malware. W pakietach rozszerzonych oferowane są także wszelkiego typu monitoringi (między innymi zmian treści, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]