Więcej o słoiku z kranikiem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają znaczne pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że regularnie jest on stosowany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, soków, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]