Szukasz drukarek 3D? Koniecznie odwiedź tę stronę.

W asortymencie CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne technologie i urządzenia. Szacuje się, że stosując drukarki 3D i pozostałe urządzenia Stratasys można zredukować koszty produkcji i czas na nią przeznaczony prawie o 90 procent. Nadrzędne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy urządzeń i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Następnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, innowacyjnej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się ergonomiczną budową oraz łatwą obsługą. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można wydrukować jednakowe makiety, do czego dąży się z reguły w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w rozlicznych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest solidny oraz dokładny, a w trakcie procesu wydruku nie tworzą się zniekształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]