Wszystko o Renault części zamienne.

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]