Sprawdź, gdzie zamówić etykiety na wódkę weselną.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zalążka jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać butelki na Sylwestra, urodziny lub ślub. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – podziękuj gościom za uczestnictwo

Na obiadach weselnych trunki nie tylko stoją na stołach, ale również przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu zabawy. Taki podarunek jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również przerodzić się w wartościową pamiątkę, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety weselne, na których można dodać informację o miejscu i dniu ślubu, imionach Państwa Młodych lub podziękowanie za obecność. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych odcieniach i wzorach, zatem bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze kawalerskim.

Ozdabiaj własne trunki ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można oznaczać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli przetwarzasz własne soki, wina czy nalewki, a następnie dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi przy różnych okazjach, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Ponadto butelki można też oznaczać używając wielokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]