Chcesz zamówić balon na wino? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]