Tutaj zamówisz ozdobne okiennice.

Urządzając dom, z rzadka przeznacza się dużo uwagi na okna. Przeważnie decyzja pada na tradycyjne aranżacje, a więc firany oraz zasłony, które czasem łączone są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno zdobywające sobie krąg sympatyków rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowinka w europejskich domach

Nadrzędną właściwością shuttersów (lub też po polsku – szatersów) jest to, że lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych są ruchome i można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od fantazji lokatorów. Produkuje się je z polichlorku winylu (PCV), płyt MDF, a także z listw drewnianych. Shuttersy montuje się przeważnie na oknach, jednakże równie dobrze sprawdzają się na drzwiach oraz w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to co prawda element okna, który w naszych domach widuje się nadal okazjonalnie, ale każdy z nas na pewno w kinie bądź w telewizji, bowiem tego typu okiennice są często wykorzystywane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w Nowej Zelandii oraz USA.

Shuttersy pasują do rozmaitych stylów wnętrz

Oprócz tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters doskonale wyglądają, mają one także przydatne funkcje. Z ich sprawą można w pasywny sposób kontrolować użycie padającego światła: w upalne dni powstrzymywać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zapobiegać utracie ciepła. Shuttersy wspaniale komponują się z przeróżnymi stylami wnętrz i da się je zainstalować je na przeważającej większości okien. Wykonuje oraz instaluje się je na zamówienie, co sprawia, iż są z pewnością droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak nadają wnętrzom bardzo luksusowy wygląd, zatem wpływają na podniesienie wartości posesji. Warto również podkreślić, iż shuttersy są regulowane bez pomocy łańcuszków, co rodzice małych dzieci czy właściciele zwierząt, które zagmatwać wystające łańcuszki, uznają z pewnością za kolejną zaletę.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]