Z najnowszym asortymentem sportowego sklepu zapoznasz się na sklep-hummel.pl.

Polacy kochają sport. Większa część z nas odwiedza prawie codziennie siłownię, jeździ na rowerze albo ćwiczy jogę w swoich 4 ścianach. Prócz tego od kilku lat popularne stało się bieganie, zarówno klasyczne, jak i biegi na orientację, a też liczne sporty drużynowe, które obecnie nie tylko podziwiamy w telewizji, ale i w wielu przypadkach uprawiamy rekreacyjnie. Każdy, kto ćwiczy regularnie z pewnością ma świadomość, że dobrze dopasowana odzież sportowa podnosi wyraźnie nasz komfort w trakcie aktywności fizycznej.

Co warto wiedzieć o marce Hummel

Zawodowi sportowcy doceniają akcesoria, buty oraz odzież sportową marki Hummel, która od jakiegoś czasu działa na polskim rynku. Historia firmy Hummel sięga lat 20-tych uprzedniego wieku. Już po paru latach aktywności marka ta zapisała się na kartach dziejów sportu, rozpoczynając sprzedaż pierwszych korków piłkarskich. Hummel mocno związał się również z piłką ręczną – wspiera sporo drużyn ligowych i narodowych z kilku krajów świata. Ale to nie wszystko co oferuje Hummel – sprzedaje on prócz tego profesjonalną odzież zaprojektowaną dla innych dyscyplin sportu, jak futsal czy siatkówka oraz między innymi zestawy do gimnastyki.

Chcesz nabyć odzież Hummel? Korzystaj z oferty dystrybutorów

W sklepach sportowych oferujących buty i odzież firmy Hummel napotkamy ogromny wybór strojów do popularnych sportów drużynowych, czyli do piłki nożnej, ręcznej, siatkówki oraz koszykówki, w tym także kompletów odzieży dla sportowców dorosłych, jak i dzieci. Marka ta wytwarza też wygodną odzież codziennego użytku, która zapewne spodoba się każdemu, kto poza boiskiem również lubi nosić się na luzie. Jeżeli więc uwielbiasz uprawiać sport, sprawdź odzież Hummel – możesz zamówić ją online bądź kupić w tradycyjnym sklepie sportowym. Niezależnie od tego jaka droga kupna będzie dla Ciebie wygodniejsza, pamiętaj, ażeby zawsze kupować jedynie oryginalne ubrania w punktach prowadzonych przez licencjonowanych dystrybutorów Hummel.

Nasz adres:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]