Zamów kątowniki aluminiowe.

Profesjonalne kątowniki wykonane z aluminium zapewniają trwałość konstrukcji, dzięki czemu mają bardzo duże zastosowanie. Czym są kątowniki aluminiowe i jakie mają cechy charakterystyczne? W jakich sektorach są używane?

Kątowniki aluminiowe – cechy charakterystyczne

Kątowniki aluminiowe to podzespoły konstrukcyjne w kształcie litery L. Charakteryzują się odpowiednią długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Dzięki aluminiowej konstrukcji są one wyjątkowo odporne na negatywne czynniki zewnętrzne i nie ulegają korozji. Wśród profili znajdziemy też inne typy komponentów – m.in. teowniki i zetowniki. Kątowniki można dostać nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale także bez wychodzenia z domu. W sklepach internetowych sprzedawane są produkty o różnej wielkości, np. 20 mm x 20 mm, 50 mm x 50 mm czy 60 mm x 60 mm, co zapewnia idealne dopasowanie do rozmaitych potrzeb klientów. Elementy oferowane przez internet można przyciąć do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – modelowane przez wyginanie

Kątowniki aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia, m.in. w branży wyposażenia wnętrz, przemysłowej czy elektrotechnicznej. Używa się ich do budowy statywów, regałów, rolet itd. O tak uniwersalnym zastosowaniu przesądza przede wszystkim materiał, z którego są wykonane. Aluminium jest bowiem nie tylko niezwykle trwałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, który jest poddawany recyklingowi i można go swobodnie modelować poprzez gięcie.

Nasz adres:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]