Chcesz kupić kontenery budowlane? Wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady mają istotną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo typów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko stosowane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]