Sprawdź, gdzie zamówić środki higieniczne.

Żeby zachować czystość – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z ciężkim brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Chemia gospodarcza – likwidacja zabrudzeń różnego typu

Oferta środków czyszczące skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o eliminacji specyficznych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów, wykwitów pleśni czy też graffiti.

Chemia gospodarcza – ochrona powłok

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają też na zabezpieczenie oraz konserwację powierzchni w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i szkodliwe działanie różnych elementów. Znajdziemy wśród nich specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, środki chroniące przed graffiti, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również środki do zabezpieczenia metali przed korozją. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im ładny wygląd.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]