Dowiedz się więcej o bluzach Hummel na sklep-hummel.pl.

Każdy kto uprawia sport systematycznie na pewno dobrze wie, iż jedynie odpowiednia odzież sportowa umożliwia taką aktywność w zupełnym komforcie. Kompletując ubiór na treningi, w szczególności tych na świeżym powietrzu, jak piłka nożna, jazda na rolkach lub jogging, nie zapominajmy o zamówieniu bluzy sportowej.

Bluzy sportowe – wygoda i doskonałe odparowanie potu

Bluzy w wersji z suwakiem, kapturem lub bez od dziesięcioleci są już stałym elementem powszedniej odzieży. Nie zadziwiają nawet w miejscach pracy, w których dotąd obowiązywał surowy dress code. Bluzy traktowane są jako odzież typu casual, dlatego że są wygodne i nie krępują ruchów, a zastosowanie w nich ciepłych materiałów powoduje, iż to doskonałe odzienie wierzchnie na wiosnę i wczesną jesień. Bluzy sportowe, choć mają podobny fason, są w wielu miejscach inne niż bluzy lifestyle. Te ostatnie przeważnie wytwarzane są ze stuprocentowej bawełny czy też bawełny z nieznaczną domieszką m.in. elastyny. Bluzy sportowe zaś najczęściej produkowane są w całości z poliestru. Jest to wyjątkowo odporna na zniszczenia tkanina syntetyczna, która nie rozciąga się tak szybko i wolniej się przecierać. To dlatego jest perfekcyjna do wytwarzania z niej strojów sportowych, które muszą wytrzymać znaczne przeciążenia działające na nie podczas dynamicznego treningu. Poza tym poliester skutecznie odprowadza wilgoć ze skóry, wobec tego zawodnik nie spędza długich godzin w wilgotnych od potu ubraniach.

Bluzy sportowe kupuj w wyspecjalizowanych sklepach

Kupujmy przede wszystkim odzież renomowanych marek. Istotnie, należy wówczas być gotowym na wyższy koszt zakupu takiej bluzy, niemniej jednak w zamian mamy wysokiej klasy produkt z wytrzymałych materiałów, który na pewno nosić wiele miesięcy. Jeżeli jakiś typ bluzy sportowej ma określony przeznaczenie, nie warto zastępować jej bardziej lifestyle’ową odzieżą, np. bluzy bramkarskie mają dodatkowe zabezpieczenia na łokciach chroniące bramkarza podczas wykonywania parad, a bluzy dla biegaczy mają wyższy kołnierz osłaniający przed wiatrem. Aby być pewnym, że kupujemy oryginalny towar, kupujmy w sklepach firmowych bądź prowadzonych przez oficjalnych hurtowników, które oferują szeroki asortyment bluz sportowych damskich, męskich oraz dla dzieci.

Nasz adres:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]