Nauka tenisa Kraków - na tej stronie znajdziesz korzystną ofertę.

Ruch i rekreacja to obecnie jeden z najczęstszych sposobów na relaks po ciężkim dniu. Na czasie są zwłaszcza lekcje tenisa, które znakomicie polepszają kondycję i wzmacniają układ odpornościowy. Sprawdźmy jakie pożytki gwarantuje ta dyscyplina sportu.

Spal kalorie na lekcjach tenisa

Regularne treningi tenisa znacząco wzmocnią mięśnie i zagwarantują dużą siłę fizyczną. Następnym plusem jest poprawa szybkości ciała i ogólnej wydolności organizmu. Warto nadmienić, że rekreacyjne lekcje tenisa dedykowane są nie tylko dla dorosłych, ale również dla kilkulatków. Jeśli pragniemy naprawdę zarazić pociechę miłością do tenisa, warto posłać je od najmłodszych lat do szkółki tenisowej. Dzięki temu nasza pociecha ekspresowo zacznie zwyciężać rozmaite turnieje na korcie.

Lekcje tenisa to sport dla każdego

Szkoły tenisa wyszkolą nie tylko młode talenty. Również dorośli mogą z sukcesami uczestniczyć w treningach. Warto zgłosić się na pojedyncze spotkanie z instruktorem, który nauczy nas najważniejszych technik oraz wskaże jak poprawnie wykonywać forhend. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa prowadzone są w ośrodkach w Krakowie i Toruniu, gdzie systematycznie trenowani są potencjalni mistrzowie. Tak naprawdę nie liczy się stopień zaawansowania, ale talent i nasze zaangażowanie. Jeśli uczęszczamy na zajęcia hobbistycznie, skupmy się na emocjach wynikających z gry w tenisa.

Nasz adres:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]