Oferta górskich wypraw w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem ceniącym bezpieczne i dobrze opracowane eskapady w towarzystwie zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl planuje wyprawy, których celem są pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które kochają czynny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w podobnych wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Dlaczego warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne przeżycia. Pozwalają jednocześnie spełnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych przewodników i liderów znających na wylot charakter górskiego obszaru, ale także entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z członkami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]