Tutaj uzyskasz rzetelną pomoc specjalistów z agencji social media Kraków.

Gdy posiada się firmę, obojętnie czy jest się usługodawcą, producentem czy dystrybutorem, akcje reklamowe powinny stanowić istotny element kreowania rozpoznawalności marki. Spółki oraz duże przedsiębiorstwa mogą sobie pozwolić na utworzenie i opłacanie swoich oddziałów ds. reklamy, jednak niewielkie biznesy, które sporadycznie prowadzą akcje promocyjne, przeważnie korzystają ze wsparcia zewnętrznych agencji marketingowych.

Agencja marketingowa – zespół profesjonalistów pomoże Ci dotrzeć do klienta

Agencja marketingowa to grupa twórczych ludzi z ogromnym doświadczeniem, dysponujących wieloma umiejętnościami przydatnymi w branży reklamowej. Dzięki zatrudnieniu zawodowców wspaniale orientujących się zarówno w sferze tradycyjnych mediów, kampanii reklamowych w internecie (social media, klipy i animacje viralowe), jak i grafiki użytkowej (w tym DTP), agencja marketingowa zapewnia klientom kompleksową obsługę. Młode firmy mogą liczyć na stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą logotypu i projektami akcydensów (wizytówki, koperty oraz papier firmowy), a te które posiadają już własne logo mają pewność, że będzie ono prawidłowo użyte na etapie tworzenia materiałów promocyjnych – plakatów, ulotek, billboardów lub stoisk targowych. Agencja reklamowa pomoże również stworzyć atrakcyjne, unikalne teksty na stronę internetową zleceniodawcy, a także opracuje strategię interakcji z odbiorcami poprzez modne media społecznościowe, jak Instagram, Twitter i Facebook.

Do kogo adresowana jest oferta agencji reklamowej?

Oferta agencji marketingowej adresowana jest w głównej mierze do firm, które nie posiadają własnego działu promocji. Nie znaczy to jednak, iż to wyłączny model współpracy. Działanie agencji częstokroć polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie zespołowi zajmującemu się reklama i marketingiem. Jeśli zatem nie ma on doświadczenia w przygotowaniu targów, sympozjów lub spotkań z klientami wymagających zazwyczaj wielopoziomowego planowania, takie obowiązki może przejąć agencja marketingowa. Może ona również posłużyć za narzędzie wspierające tworzenie zgranego oraz wykwalifikowanego zespołu pracowników – wystarczy powierzyć jej opracowanie planu kursów czy też organizację warsztatów integracyjnych. Na rynku funkcjonują tysiące agencji reklamowych, należy jednak wybierać te, które zapewniają dostęp do jak największego zespołu kompetentnych specjalistów. Umożliwi to przekazanie wszelkich działań promocyjnych jednej agencjii w rezultacie – łatwiejszą kontrolę nad wizerunkiem marki i integralnością kampanii.

Nasz adres:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]