Automatyczna obsługa należności. Więcej na flobo.io.

Biznesmeni stale szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas tracony na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez integrację z usługą mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko dużych firm, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują jedynie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim biznesie

Nie wiesz czy robot Flobo to odpowiednia usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, toteż świetnie sprawdzi się w szkołach językowych czy prywatnych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą też domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]