Skieruj się tu, jeżeli interesuje Cię korzystna oferta nauki rysunku.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak także ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Wykazano wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie dobroczynnie wpływa na nasze emocje oraz psychikę. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też istotnym elementem edukacji. Spore korzyści płynące z rysowania sprawiają, że wielu z nas decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta szkół rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do kształtowania umiejętności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Dużo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Wrocław, Katowice, Łódź czy Kraków. Nie brakuje także kursów kierowanych do hobbistów – osób, które zwyczajnie kochają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły oferują również lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) oraz rysunku architektonicznego.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]