Pełna oferta warsztatów kulinarnych Kraków znajduje się pod tym linkiem.

Udział w warsztacie kulinarnym to świetny sposób na zdobycie dodatkowych umiejętności – przyswojenie sobie tajników rozmaitych przepisów i właściwych praktyk produkcyjnych czy po prostu opanowanie podstaw gotowania. Do kogo kierowana jest usługa? Dlaczego warto zapisać się na kurs kulinarny?

Warsztat kulinarny – dla pasjonatów oraz profesjonalistów

Wprawy w gotowaniu nie osiąga się z dnia na dzień – szef kuchni potrzebuje lat, żeby poznać sekretne przepisy i poszerzać swoje kwalifikacje. Jeżeli marzysz, by podążać śladami najlepszych, zgłoś się na kursy kulinarne i ucz się od zawodowych szefów kuchni, którzy opanowali tajniki sztuki kulinarnej, a teraz przekazują je mniej doświadczonym kursantom. Propozycja adresowana jest do różnorodnych grup zainteresowanych – zarówno do tych, którzy dążą do tego, by podnieść posiadane już kwalifikacje, ja i do amatorów, którzy dopieroco rozpoczynają swoją historię z gotowaniem. Kursy kulinarne dają duże spektrum tematyczne – można uczestniczyć w zajęciach z kuchni tajskiej, uczyć się przygotowywać doskonałe steki wołowe, doskonalić receptury ciast, deserów i innych słodkich produktów, jak również poznawać przepisy wegańskie.

Rozwijaj swój talent!

W jaki sposób prowadzone są kursy? Warsztaty kulinarne składają się z dwóch części – szkolenia teoretycznego i praktycznego. Panel teoretyczny skupia się na objaśnieniu podstaw, z kolei część praktyczna jest całkowicie dedykowany opanowaniu przyrządzenia konkretnych dań. Kursanci wszystkie potrawy przygotowują osobiście, uczą się także sztuki ozdabiania dań na talerzu, a wszystko nadzorują specjaliści. Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności kulinarne i serwować swoim znajomym przepyszne dania? Jeśli interesują Cię aktywne warsztaty kulinarne koncentrujące się na praktyce, skorzystaj z warsztatów oferowanych przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy dysponują wieloletnią praktykę w tym fachu.

Nasz adres:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]