Szukasz więcej informacji o kursie modelowania 3D? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj tu.

Świat grafiki nieustająco się przekształca i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych technik na rzecz kreowania swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie generuje już wielkich wydatków – można po prostu ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który przy tym jest zupełnie darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem znającego oprogramowanie dydaktyka

Korzystanie z każdego programu można przyswoić sobie we własnym zakresie, aczkolwiek proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nierzadko bywa dość irytujący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne dla tych, którzy niedawno poznali Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie różnorodnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany obiekt będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta wskazując detale, które należy dopracowac oraz sugerując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, by był on prowadzony w niewielkich grupach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów jak i artystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś umiejętnością poszukiwaną i cenioną przede wszystkim w branży filmowej, projektowej i gier wideo. Poznanie oprogramowania Blender 3D poszerza więc pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które potem można bez obaw uwzględnić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju kursów to po prostu artyści i hobbyści, którzy pragną odkryć nowe drogi ekspresji czy też poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]