Digital painting. Zdobądź więcej szczegółów.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana m.in. w grach komputerowych, reklamie i filmie. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci edytować zdjęcia w programach graficznych, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak posługiwać się warstwami i maskami, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, reklamą i filmem.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]