Uzyskaj poradę polskiego psychologa Leicester na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Dzisiaj powodu Brexitu fala emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikła, ale nadal nie brak ludzi skorych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może generować mnóstwo problemów, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakimi utrapieniami się upora?

Przebywanie na emigracji i wynikająca z tego rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą rodzić wiele komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Do tego nieraz dochodzą również kłopoty z integracją ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem pracy. Nieznajomość języka, która ciągle jest wcale nierzadko spotykana, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania tego rodzaju bardzo trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. Dlatego nie wolno bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie rozmowy będą przekazane dalej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać problemów i słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje jak identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co powie jej specjalista.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339