Potrzebujesz urządzeń do fali uderzeniowej? Koniecznie odwiedź ten adres.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego typu. Kiedy jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często stosowana w medycynie sportowej, kosmetologii, ortopedii, rehabilitacji, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się dużą efektywnością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, co przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak zapalenie ścięgien, bóle w okolicy bioder, ostroga piętowa czy zespół bolesnego barku. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – jak pracuje?

Używane współcześnie urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie leczenia u dwóch osób równocześnie. Współczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasz adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]