Wszystko, czego warto dowiedzieć się o kolczyki bigle, znajdziesz na www.bizutik.pl.

Biżuteria to nie tylko ozdobne minerały oraz metale. Ważne są wszak zarówno ich wzory, ale także walory praktyczne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo z pewnością rzadko będą wyjmowane ze szkatułki. Dlatego kupując kolczyki warto sprawdzić, który rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, klipsy czy bigle. Który typ będzie trafionym pomysłem? Warto między innymi postawić na kolczyki na biglach – są wszak komfortowe i doskonale się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla pań o lekko kanciastej twarzy – są wysokie, zatem dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się także prezentowały na owalnej buzi – zwłaszcza, jeżeli wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto oczywiście zaznaczyć, że klientki o nieco odmiennej twarzy również mogą nosić kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą właściwy model.

Kolczyki na biglach – minerały

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych minerałów – wszystko zależne jest od kosztów ich wydobycia i wyobraźni jubilera. Szczególną popularnością cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem i minerałami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Które z nich najlepiej kupić? To rzecz indywidualnych preferencji – czasem korzystniej wyglądać będą kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień syntetyczny, więc zakup kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]