Kup wisiorki ze srebra.

Moc wisiorków

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety komfort kupowania dużej ilości biżuterii nie każdej z kobiet jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Równie ważna jest szerokość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z którego go zrobiono. Zdecydować się można na łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łzy, kwadratu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]