Kup srebrną biżuterię.

Jest z człowiekiem od tysiącleci i mimo pojawienia się różnych nowych projektów, w istocie niewiele się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swego rodzaju ozdobą człowieka, a także pozwala na wyrażenie własnego charakteru. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię tak samo chętnie zakładają kobiety oraz panowie, maluchy oraz ich rodzice, osoby z różnych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, niemal zawsze biżuteria jest wykonywana z takich samych materiałów – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dekad?

Dlaczego powinieneś wybrać srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, że jej stosowanie daje szansę ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma sporo czasu, ale powinniśmy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować lub zmatowieć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie z denaturatem czy sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]