Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zaopatrzysz się w kolczyki.

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej kupowanych przez kobiety akcesoriów. Są idealne na każdą sytuację – bardzo uroczystą i mniej formalną. Sprawdźmy w czym leży sekret, że są tak rozchwytywane, a także w jakich salonach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – jaki rodzaj kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych formach. Najbardziej modne są delikatne wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, a jednocześnie wytworne. Równie popularne są długie kolczyki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako okraszone szlachetnymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku błyskotek z stopów nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką matowienia, więc kupując je zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz metodę ich wykonania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź, żeby ciągle wyglądały jak nowe. Należy przecierać je regularnie suchą ściereczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne środki czyszczące, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych sposobów polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Takie preparaty niezwykle naruszają elastyczną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy online to niebywały komfort, który zapewne docenią w szczególności zabiegane Polki.