Na tej stronie zobaczysz kompletną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z ożywieniem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy również nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I choć w internecie można wyszukać nieomal wszystko, nadal wiele produktów należy kupować w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa specjalisty

Zakup platynowej broszki, łańcuszka lub pierścionka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Tym samym, aby mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli planujemy nabyć obrączki ślubne czy też pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei zauważymy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny lub zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego rozmiaru albo sporządzi nowy. Następnym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy jubilera. Wskaże on aktualne nurty we wzornictwie, pomoże nam dopasować odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się z okazji ślubu, imienin czy chrztu.

Inne usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również pełnią dodatkowe usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli zerwał się nam łańcuszek lub odpadł kryształek z kolczyka, jubiler ekspresowo i sprawnie zreperuje go w swoim warsztacie. Jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce gratulacje, podziękowania, datę albo inny ważny dla nas tekst. Natomiast jeśli pragniemy obdarować kogoś niepowtarzalnym upominkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na wisiorek bądź sygnet, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu mamy niekompletną bądź zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]