Chcesz kupić wiszące kolczyki? Wejdź na www.bizutik.pl.

Jednym z najpopularniejszych typów biżuterii są kolczyki. Zakładają je nie tylko kobiety – od jakiegoś czasu cieszą się również rosnącym popytem pośród mężczyzn, szczególnie tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie można jednak kwestionować, iż przytłaczająca większość tego rodzaju biżuterii produkowana jest dla pań. Nadzwyczaj dobrze prezentują się przede wszystkim wiszące kolczyki. Są one bardziej widoczne i tym samym w zdecydowanie mają wpływ na to, jak inni postrzegają konkretną stylizację. To właśnie dlatego są bardzo popularne wśród kobiet w szeroki spektrum wieku i ubierających się w wielorakich stylach. Olbrzymie zróżnicowanie wiszących kolczyków pomaga dobrać je w gruncie rzeczy do dowolnej sukienki. Jak jednak dobrać wiszące kolczyki najodpowiedniejsze do danej okazji? Na jakie ich cechy winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – mogą mieć wpływ na postrzeganie twarzy

Kształt kolczyków oraz ich długość to atrybuty w największej mierze rzutują na to, jak optycznie jest widziana nasza twarz, stąd należy zwrócić na nie uwagę przy wyborze kolczyków wiszących. Krótsze wiszące kolczyki sprawiają, że twarz wydaje się okrąglejsza, z kolei te dłuższe (u jubilerów znajdziemy wzory o długości nawet 6-7 cm) przedłużają ją. Tu ogromne znacznie ma również kształt kolczyków. Wąskie przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, natomiast te bardziej okrągłe – wręcz . W sprzedaży kupimy także kolczyki neutralne, które nie zmieniają za bardzo postrzegania kształtu naszego oblicza – w tym miejscu naturalnie winniśmy napomknąć m.in. o kolczykach przypominających łzy.

Do jakich kreacji nosi się kolczyki wiszące?

Szukając wiszących kolczyków odpowiednio dopasowanych do danego stroju powinno się pamiętać, iż są one niezmiernie rzucającym się w oczy dodatkiem. W towarzystwie innych wyrazistych kosztowności mogą zatem sprawiać wrażenie pretensjonalności. Z tej przyczyny powinnyśmy stronić od zakładania ich do grubych zegarków, bransoletek bądź kolii. Wiszące kolczyki będą natomiast prezentowały się doskonale, gdy w stroju zostaną najsilniejszym akcentem – w rzeczy samej pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z sukienką, butami oraz stylizacją włosów.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]