“Siedem listów z Paryża” – idealny prezent na walentynki dla niej

Luty miesiącem miłości

Luty jest kojarzony z walentynkami. To piękne święto mówiące o miłości i bliskości drugiego człowieka. Czekają na nie zakochani, aby jeszcze mocniej celebrować swoją miłość i cieszyć się sobą. Bardzo często pary planują wspólne wyjazdy, kolacje oraz prezenty. Nierzadko bywa, że prezent jest wyzwaniem. Każdy chce, aby obdarowana osoba szczerze cieszyła się z prezentu. Jaki jest odpowiedni podarunek dla kobiety? Z pewnością mężczyzna chciałby zaskoczyć swoją wybrankę i podarować jej coś, co ją ucieszy i wywoła uśmiech. Przedstawiamy doskonały prezent na walentynki dla niej. Książka “Siedem listów z Paryża” autorstwa Samanthy Verant to przepiękna opowieść o miłości, która jest zaskakująca i nieprawdopodobna. Jest to doskonały prezent z okazji walentynek.

“Siedem listów z Paryża” – idealna książka na walentynki

Są historie miłośne, które wydają się być jak z bajki. Dokładnie tak jest w przypadku historii opisanej w wymienionej pozycji. Bohaterką jest Samantha, która w wieku dziewiętnastu lat spędza dzień u boku przystojnego Jean-Luca. Jest on Francuzem o romantycznej duszy. Czują się ze sobą bardzo dobrze, doskonale im się rozmawia i wydaje się, że zaczyna coś ich łączyć. Samantha nie wie, że ten jeden dzień u boku Jean-Luca w Paryżu odmieni jej życie… za dwadzieścia lat.

Podróż się kończy i dziewczyna wraca do domu. Po czasie otrzymuje siedem pięknych listów od Jean-Luca. Nie odpisuje na żaden list. Mijają lata, Samantha wychodzi za mąż, jej życie się toczy i wydaje się, że znajomość z przystojnym francuzem jest definitywnie zakończona. Jednak po dwudziestu latach kobieta rozwodzi się. Jej życie bardzo się zmienia. Wkrótce odnajduje listy miłosne od dawnego znajomego. Wracają wspomnienia pięknego czasu spędzonego w podróży. Bohaterka postanawia odnaleźć Jean-Luca za pomocą internetu. Para wznawia kontakt i oboje wiedzą, że już nic nie będzie takie samo. Istnieją obawy, czy w rzeczywistym świecie, po dwudziestu latach milczenia, znajomość będzie taka sama jak podczas pierwszego spotkania. Czy spotka ich rozczarowanie? Para postanawia zaryzykować i spróbować szczęścia.

Miłość – motywem przewodnim w walentynki i w książce

Historia w książce “Siedem listów z Paryża” opowiada o miłości szalonej i zaskakującej. Właśnie taką książkę warto podarować w prezencie swojej wybrance. W dniu walentynek motywem przewodnim jest miłość i to do niej powinien nawiązywać prezent. Pozycja wciąga, wyzwala wiele emocji i urzeka. Jest idealna dla romantyczek, które lubią tego typu historie. Prezent z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. W historii jest jeszcze inny element zaskoczenia, dzięki któremu będzie się ją czytać jeszcze przyjemniej.

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com